Tel. 18 266 54 06
+48 732 828 036

e-mail: biuro@igrosik.pl

 

WYSOKA WYCENA BIŻUTERII

-firmowe zegarki (również z wyższej półki)
-telefony komórkowe
-sprzęt komputerowy i RTV (aparaty cyfrowe, telewizory, kamery)
-konsole PS3, PSP, XBOX oraz gry
-sprzęt muzyczny (wzmacniacze, kolumny, keyboard'y, itp.)
-elektronarzędzia i maszyny budowlane
-antyki (obrazy, srebra, meble, itp.)
-samochody, motocykle, skutery, quady (posiadamy garaże w których pojazdy są 100% zabezpieczone)
-numizmatyka, artykuły kolekcjonerskie
-oraz inne

PŁACIMY NAJLEPIEJ W NOWYM TARGU ! ! !

Pożyczki pod zastaw
Nasz główny atut to dyskretna, szybka oraz miła obsługa. Ponadto zapewniamy zawsze rzetelną wycenę, dbałość o pozostawione Lombardzie produkty, a także anonimowość oraz poufność danych osobowych. Wszystkim Naszym Klientom pomagamy w uzyskaniu szybkich pożyczek gotówkowych pod zastaw i nie tylko, a szereg udogodnień, które oferuje Nasz Lombard powodują uzyskanie pożyczki na najlepszych warunkach w krótkim okresie czasu. Aktualnie dysponujemy najkorzystniejszą ofertą na rynku!

*udzielamy pożyczek nawet na 1 dzień
*możliwość przedterminowej spłaty pożyczki i odbioru zastawu
*comiesięczna spłata odsetek
*możliwość przedłużenia umowy
*indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta
*najdogodniejsze warunki

Warunki pożyczki


Lombard udziela pożyczek pod zastaw rzeczy wartościowych. Pożyczki lombardowe udzielane są na krótkie terminy w siedzibie firmy . Umowę zawieramy na minimum 1-30 dni, ale Klient w każdej chwili może odebrać swój zastaw. Formą zabezpieczenia w takiej pożyczce jest zastaw (przedmiot zabezpieczenia). Na przyjmowany sprzęt Klient powinien okazać dokumenty, które potwierdzają legalne pochodzenie sprzętu . W przypadku złota sprawdzana jest jego próba oraz waga następnie szacowana jest jego wartość . Po ustaleniu kwoty oraz terminu spłaty pożyczki, Klient i pracownik lombardu podpisują umowę , na której wyszczególnione są dane klienta (spisane na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem), dokładna kwota pożyczki, forma zastawu oraz jego jak najdokładniejszy opis, wszystkie opłaty związane z pożyczką , oraz termin zwrotu pożyczki, a także dokładna kwota do wykupu zastawu przypadająca na dzień ustalony wspólnie z Klientem . Po podpisaniu umowy Klient otrzymuje oryginał umowy oraz ustaloną kwotę pożyczki , a jego zastaw jest deponowany i zabezpieczany przez lombard.

Firma GROSIK zobowiązuje się do zabezpieczenia zastawu w sposób należyty, tak aby w dniu wykupu zastaw powrócił do Klienta w stanie nienaruszonym. Pożyczkobiorca podczas zawierania umowy oświadcza, iż pozostawiony w lombardzie zastaw stanowi jego wyłączną własność i nie stanowi on przedmiotu roszczeń osób trzecich. Opłata związana z pożyczką składa się z dwóch części . Jedną stanowi oprocentowanie ustawowe pożyczki lombardowej (w skali roku nie może przekroczyć czterokrotności stopy lombardowej ustalanej przez NBP), drugą część stanowi opłata za zabezpieczenie zastawu (jest ona uzależniona od wysokości kwoty pożyczki).

Wszystkie opłaty są wyliczane proporcjonalnie do ilości dni pożyczki (zasada za każdy dzień tyle samo) tzn. jeżeli Klient przyjdzie odebrać zastaw wcześniej niż w dniu ustalonym na umowie , płaci tylko za realnie wykorzystany okres pożyczki. Pragniemy podkreślić, iż nie zależy Nam na przejmowaniu zastawów, o czym świadczy możliwość przedłużenia umowy na kolejny okres po uregulowaniu odsetek jakie urosły od dnia zawarcia umowy pożyczki. Zostaje wówczas wypisana nowa umowa pożyczki. Jeżeli w ustalonym dniu wykupu Klient nie zgłosi się po odbiór zastawu ani nie skontaktuje z lombardem np. telefonicznie w celu odroczenia umowy, wówczas przedmiot zastawu przechodzi na własność Firmy GROSIK. Oczywiście w życiu zdarzają się wypadki losowe, więc zazwyczaj lombard czeka jeszcze pewien okres czasu na Klienta lub kontaktuje się z Nim telefonicznie. W przypadku nie wywiązania się z umowy przez Klienta zastaw trafia do sprzedaży! Najniższe oprocentowanie . Więcej szczegółów otrzymają Państwo na miejscu!
Udzielamy pożyczek pieniężnych na korzystnych warunkach pod zastaw różnych przedmiotów

Copyright by
start